FlowDrop (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (46 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add category
dz: དབྱེ་རིམ་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
