FlowDrop (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (127 entries)

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Version
gl: Versión

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: Message
gl: Mensaxe

en: User login form
gl: Formulario de acceso de usuario/a.

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: All
gl: Todo

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Conditions
gl: Condicións

en: N/A
gl: N/D

en: Nodes
gl: Nodos

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: 1 day
gl: 1 día

en: Range
gl: Rango

en: Owner
gl: Propietario

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Role
gl: Rol

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Position
gl: Posición

en: Property
gl: Propiedade

en: Modified
gl: Modificado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Pending
gl: Pendente

en: seconds
gl: segundos

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Add workflow
gl: Engadir fluxo de traballo

en: Add Workflow
gl: Engadir Fluxo de Traballo

en: workflow
gl: fluxo de traballo

en: Session
gl: Sesión

en: options
gl: opcións

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Interval
gl: Intervalo

en: Processing
gl: Procesando

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Thread
gl: Fío

en: Execute
gl: Executar

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Triggers
gl: Disparadores

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Output
gl: Saída

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Uses
gl: Usos

en: Config
gl: Configuración

en: Trigger
gl: Disparador

en: Supported Types
gl: Tipos soportados

en: Structure
gl: Estrutura

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Contact forms
gl: Formularios de contacto

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Exposed
gl: Exposto

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
