FlowDrop (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Error
de: Fähler

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Role
de: Rolle

en: Processing
de: Verarbeitig louft
