FlowDrop (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: User Login
si: පරිශීලක ඇතුලුවීම්

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: Structure
si: ආකෘතිය
