FlowDrop (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (100 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add category
bo: ཁྱབ་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Thread
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཕྲེང

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Triggers
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: No description
bo: གསལ་བཤད་མི་འདུག

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
