FlowDrop (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (123 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Tags
cs: Štítky

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Version
cs: Verze

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: default
cs: výchozí

en: Message
cs: Zpráva

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Manage
cs: Správa

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: All
cs: Vše

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Normal
cs: Normální

en: Nodes
cs: Uzly

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: 1 day
cs: 1 den

en: Range
cs: Rozsah

en: Basic Information
cs: Základní informace

en: Owner
cs: Vlastník

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Position
cs: Pozice

en: Expires
cs: Expiruje

en: Modified
cs: Upraveno

en: pattern
cs: vzor

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: seconds
cs: sekund

en: message
cs: zpráva

en: Messages
cs: Zprávy

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Session
cs: Relace

en: Schema
cs: Schéma

en: options
cs: možnosti

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Thread
cs: Vlákno

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Execute
cs: Vykonat

en: Context
cs: Kontext

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: UI settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

en: Started
cs: Zahájeno

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Parameter
cs: Parametr

en: end
cs: konec

en: Uses
cs: Použití

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Critical
cs: Kritický

en: Structure
cs: Struktura

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Contact forms
cs: Kontaktní formuláře

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Entity types
cs: Typy entit

en: Split Text
cs: Rozdělit text
