FlowDrop (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (70 entries)

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Version
ka: ვერსია

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Manage
ka: მართვა

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Memory Limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: Roles
ka: როლები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Owner
ka: მფლობელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Role
ka: როლი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Position
ka: პოციზია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Session
ka: სესია

en: Processing
ka: დამუშავება

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Structure
ka: სტრუქტურა
