FlowDrop (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (120 entries)

en: User Login
lt: Vartotojo prisijungimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Range
lt: Diapazonas

en: Owner
lt: Savininkas

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: Role
lt: Rolė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Position
lt: Pozicija

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Messages
lt: Žinutės

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Session
lt: Sesija

en: options
lt: pasirinkimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Interval
lt: Intervalas

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Started
lt: Pradėta

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Created timestamp
lt: Sukūrimo laiko žyma

en: Uses
lt: Naudoja

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Structure
lt: Struktūra

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Thread ID
lt: Temos ID

en: Logging settings
lt: Registravimo nustatymai

en: Timeout in seconds
lt: Skirtasis laikas sekundėmis
