FlowDrop (1.0.0) - en to hy translation catalogue (75 entries)

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Roles
hy: Դերեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Session
hy: Սեսիա

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
