FlowDrop (1.0.0) - en to lv translation catalogue (128 entries)

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Tags
lv: Birkas

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Roles
lv: Lomas

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: N/A
lv: N/P

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Range
lv: Diapazons

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Basic Information
lv: Pamata informācija

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Note
lv: Piezīme

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Color
lv: Krāsa

en: Role
lv: Loma

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Position
lv: Pozīcija

en: Modified
lv: Modificēts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Pending
lv: Gaida

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Add workflow
lv: Pievienot darbplūsmu

en: workflow
lv: darbplūsma

en: Session
lv: Sesija

en: options
lv: opcijas

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Interval
lv: Intervāls

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Editor
lv: Redaktors

en: Thread
lv: Pavediens

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Context
lv: Konteksts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Triggers
lv: Trigeri

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: UI settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Started
lv: Sākts

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Parameter
lv: Parametrs

en: operation
lv: operācija

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Uses
lv: Lieto

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Every 15 minutes
lv: Katras 15 minūtes

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: Exposed
lv: Eksponēts
