FlowDrop (1.0.0) - en to ta translation catalogue (97 entries)

en: User Login
ta: பயனர் உள்நுழை

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Error Message
ta: பிழை செய்தி

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Add category
ta: பகுப்பினைச் சேர்க்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: View
ta: பார்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Error
ta: பிழை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: N/A
ta: இல்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Color
ta: நிறம்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Position
ta: இடம்

en: Property
ta: பண்பு

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Session
ta: அமர்வு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: Context
ta: சூழல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி

en: Triggers
ta: சார்புசெயல்கள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Output
ta: வெளியீடு

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Trigger
ta: தூண்டல்

en: Critical
ta: சிக்கலான

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
