FlowDrop (1.1.0) - en to jv translation catalogue (81 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Version
jv: Versi

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Node type
jv: Tipe node

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Roles
jv: Parāgā

en: Nodes
jv: Node

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Basic Information
jv: Informasi dasar

en: Owner
jv: Sing duwé

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Key
jv: Kunci

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Session
jv: Sési

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Context
jv: Konték

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Triggers
jv: Pemicu

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Trigger
jv: Pemicu

en: Structure
jv: Struktur

en: Entity ID
jv: ID Entiti
