FlowDrop (1.1.1) - en to el translation catalogue (117 entries)

en: User Login
el: Σύνδεση χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Version
el: Έκδοση

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: All
el: Όλες

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Normal
el: Κανονικό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Role
el: Ρόλος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Position
el: Θέση

en: Expires
el: Λήγει

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Key
el: Κλειδί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Session
el: Σύνοδος

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: options
el: επιλογές

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Interval
el: Περίοδος

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Thread
el: Νήμα

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Triggers
el: Σκανδάλες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών

en: Critical
el: Κρίσιμο

en: Structure
el: Δομή

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Contact forms
el: Φόρμες επικοινωνίας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
