FlowDrop (1.1.1) - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Confirmation
sr: Потврда

en: seconds
sr: секунди

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Processing
sr: Обрада

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
