FlowDrop (1.1.2) - en to af translation catalogue (67 entries)

en: User Login
af: Aanmeling

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Version
af: Weergawe

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Roles
af: Rolle

en: Normal
af: Normaal

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authored on
af: Geskep op

en: Pending
af: Hangende

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Processing
af: Verwerking

en: Triggers
af: Snellers

en: Trigger
af: Sneller

en: Structure
af: Struktuur
