FlowDrop (1.1.2) - en to be translation catalogue (100 entries)

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Logging
be: Уваходжу

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Every minute
be: Кожную хвіліну

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Continue
be: Працягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Roles
be: Ролі

en: Normal
be: Нармальны

en: N/A
be: Не даступна

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Role
be: Роля

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Authored on
be: Дата:

en: Pending
be: Чакае

en: Key
be: Ключ

en: Workflow
be: Плын працы

en: Session
be: Сесія

en: Schema
be: Схема

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Running
be: Працуе

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Triggers
be: Трыгеры

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: data
be: Дадзенныя

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Trigger
be: Трыгер

en: Structure
be: Структура

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Contact forms
be: Кантактныя фармуляры (формы)

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
