FlowDrop (1.1.2) - en to bg translation catalogue (79 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Add category
bg: Добави категория

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Roles
bg: Роли

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Property
bg: Свойство

en: Authored on
bg: Написано на

en: Pending
bg: В изчакване

en: Key
bg: Ключ

en: message
bg: Съобщение

en: Messages
bg: Съобщения

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: options
bg: опции

en: Interval
bg: Интервал

en: Processing
bg: Обработва

en: Execute
bg: Изпълни

en: Triggers
bg: Тригери

en: Started
bg: Начало

en: Trigger
bg: Тригер

en: Every 15 minutes
bg: На всеки 15 мин

en: Structure
bg: Структура
