FlowDrop (1.1.2) - en to eu translation catalogue (112 entries)

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Tags
eu: Etiketak

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Every hour
eu: Orduro

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: All
eu: Guztiak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Basic Information
eu: Informazio basikoa

en: Owner
eu: Jabea

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Position
eu: Kokapena

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Modified
eu: Aldatua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Key
eu: Giltza

en: Messages
eu: Mezuak

en: Session
eu: Sesioa

en: options
eu: aukerak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Thread
eu: Haria

en: Context
eu: Testuingurua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Triggers
eu: Abiarazleak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Started
eu: Hasita

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Idea
eu: Ideia

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Every 15 minutes
eu: 15 minuturo

en: Critical
eu: Larria

en: Structure
eu: Egitura

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Contact forms
eu: Kontaktu formularioak
