FlowDrop (1.1.2) - en to ug translation catalogue (51 entries)

en: User Login
ug: كىرىش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: options
ug: تاللاش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: About
ug: ھەققىدە

en: Triggers
ug: قوزغاتقۇچ

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
