FlowDrop (1.2.0) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: User Login
br: Kevreañ an implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Processing
br: O tretañ

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
