FlowDrop (1.2.0) - en to ga translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Completed
ga: Déanta

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: 1 week
ga: seachtain amháin
