FlowDrop (1.2.0) - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Tags
pl: Tagi

en: Logging
pl: Logowanie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Message
pl: Wiadomość

en: User login form
pl: Formularz logowania użytkownika

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Every minute
pl: Co minutę

en: Every hour
pl: Co godzinę

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: All
pl: Wszystko

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Roles
pl: Role

en: Conditions
pl: Warunki

en: Normal
pl: Zwykły

en: N/A
pl: niedostępne

en: Nodes
pl: Węzły

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Range
pl: Zasięg

en: Basic Information
pl: Podstawowe informacje

en: Owner
pl: Właściciel

en: Jobs
pl: Oferty

en: General
pl: Ogólne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Color
pl: Kolor

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Role
pl: Rola

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Position
pl: Pozycja

en: Expires
pl: Wygasa

en: Property
pl: Właściwość

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: pattern
pl: wzór

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Pending
pl: Oczekujące

en: seconds
pl: sekundy

en: Key
pl: Klucz

en: message
pl: wiadomość

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Parameters
pl: Parametry

en: Marker
pl: Znacznik

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Add workflow
pl: Dodaj przepływ pracy

en: workflow
pl: przepływ pracy

en: Session
pl: Sesja

en: Schema
pl: Schemat

en: Metadata
pl: Metadane

en: Scope
pl: Zasięg

en: options
pl: opcje

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Interval
pl: Interwał

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Running
pl: Uruchomione

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Editor
pl: Edytor

en: Thread
pl: Wątek

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Context
pl: Kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: read-only
pl: tylko do odczytu

en: Triggers
pl: Wyzwalacze

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: UI settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Parameter
pl: Parametr

en: operation
pl: operacja

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Uses
pl: Używa

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: No description
pl: Brak opisu

en: Every 15 minutes
pl: Co 15 minut

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Not started
pl: Nie rozpoczęte

en: Structure
pl: Struktura

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Contact forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Batch Size
pl: Wielkość partii

en: General Information
pl: Ogólne informacje

en: Thread ID
pl: ID wątku

en: Snapshots
pl: Migawki

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Entity types
pl: Typy encji

en: condition
pl: stan

en: No jobs found.
pl: Nie znaleziono ofert.

en: Logging settings
pl: Ustawienia zapisu w dzienniku

en: Timeout in seconds
pl: Limit czasu w sekundach

en: workflows
pl: przepływy pracy
