FlowDrop (1.2.0) - en to mn translation catalogue (38 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Content
mn: Утка

en: Type
mn: Янзы

en: Author
mn: Чогаалчы

en: List
mn: Даңзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Categories
mn: Бөлүктер

en: Edit
mn: Өскертири

en: default
mn: ниити

en: Message
mn: Чагаа

en: Required
mn: Херек

en: Category
mn: Бөлүк

en: Add category
mn: Бөлүктү немээри

en: Name
mn: Ат

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: Error
mn: Алдаг

en: Options
mn: Эдиглер

en: All
mn: Шупту

en: Authored on
mn: Бижээн

en: options
mn: шилип алырылар

en: Context
mn: Таварылга

en: About
mn: Дугайында

en: - Select -
mn: - Шилиири -

en: Structure
mn: Тургузу
