FlowDrop (1.2.1) - en to kk translation catalogue (63 entries)

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Roles
kk: Рөлдер

en: 1 day
kk: @count күн

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Messages
kk: Хаттар

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 week
kk: @count апта

en: Triggers
kk: Триггерлар

en: Trigger
kk: Триггер
