FlowDrop (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (62 entries)

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох

en: Days of week
mn: Долоо хоногийн өдрүүд

en: Structure
mn: Бүтэц
