FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configure
ca: Configura

en: Tools
ca: Eines

en: Hide
ca: Oculta

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers
