FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Configure
fr: Configurer

en: Tools
fr: Outils

en: Hide
fr: Masquer

en: Reload
fr: Recharger

en: Dismiss
fr: Rejeter

en: Third party settings
fr: Paramètres des tierces-parties
