FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Tools
hr: Alati

en: Hide
hr: Sakrij
