FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Tools
hu: Eszközök

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai
