FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Hide
ku: بشارەوە
