FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
