FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Tools
ar: الأدوات

en: Hide
ar: إخفاء

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
