FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Hide
bo: སྦས་པ
