FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Tools
id: Alat

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Third party settings
id: Pengaturan komponen pihak ketiga
