FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Label
jv: Judul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Hide
jv: Umpetaké
