FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Hide
lt: Slėpti

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Dismiss
lt: Atšaukti

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai
