FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Tools
ps: توكي

en: Hide
ps: پټول
