FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Configure
ro: Configurează

en: Tools
ro: Instrumente

en: Hide
ro: Ascunde

en: Third party settings
ro: Configurări externe
