FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: Configure
ru: Настроить

en: Tools
ru: Инструменты

en: Hide
ru: Скрыть

en: Reload
ru: Обновить

en: Dismiss
ru: Сбросить

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки
