FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
