FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Configure
fi: Määrittele

en: Tools
fi: Työkalut

en: Hide
fi: Piilossa

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset
