FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Tools
gu: સાધનો
