FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Tools
hi: उपकरण

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Third party settings
hi: तीसरी पार्टी सेटिंग
