FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Hide
km: លាក់
