FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Reload
kn: ಪುನ್ಶೇತನಗೊಳಿಸು
