FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Hide
lv: Apslēpt
