FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
