FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
