FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Tools
sk: Nástroje

en: Hide
sk: Skryť

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany
