FlowDrop UI Agents (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Third party settings
sr: Остала подешавања
